TERCÜMANI AHVAL FORUM AÇILDI

Daha önce pek randıman alamadığımız forum bölümümüzü bu defa daha güncel başlıklarla yeniden açtık. Üstelik daha da pratik bir forum bu seferki. Tercümanı Ahval üyeliği forum için de geçerlidir. 

Öte yandan buna değişim sürecimizin ikinci aşaması da denilebilir. Henüz bu hafta içerisinde Tercümanı Hakikat adlı siteyi açmış ve “en ciddi” yazıları, mevzuları oraya aktarmıştık. Burası şimdi daha genele hitap eden bir hal aldı. Tabii genel dediğimiz yine çok özel olmakla beraber.. Beri yandan ise misyonumuzdan taviz vermemiş olduk. Tercümanı Hakikat, gündelik işlerle, gündemlerle hiç ilgilenmeden yoluna devam edecek İnşallah. Burası ise bir ölçüde ilgilenecek.

Beri yandan ise insanların da artık bu Facebooktan twitterdan sıkıldıklarını, beklediklerini bulmadıklarını düşünüyorum. Müthiş bir kalabalığa hitap eder gibi görünürken aslında bir tür rakamsal oyun, büyü gibi bir şey. Söyleyecek sözü olanların, gündelik, anlık konuşmayanların başka şeylere yöneleceklerini düşünüyorum ki forum da bunlardan biri olabilir pekala. Hayırlısı bakalım..

Rafet KÜÇÜK

1973 İstanbul doğumlu. Tefsir ve dinler tarihi ile ilgili.