İŞ GARKAD’TAN GOG MAGOG’A MI DÖNDÜ?

Rahman Rahim Allah’ın adıyla..

Bilindiği gibi hadiste “Yahudilerle savaşacaksınız, garkad ağacı bir tek arkasında yahudi olduğunu söylemeyecek” denilir. Ve doğru mu bilmiyorum ama Yahudiler de bu yüzden Garkad ağacı eker durur denilir.

Suriye devriminde de aman İslami bir iktidar olmasın diye İran’a göz yumdular, olmadı Rusyayı bile oraya getirdiler. Ki başta iş Esad gidecek gibi gözükürken tersine çevrildi. Daha sonra ise ne oldu bitti Türkiye de bunlara yakınlaştı. Barzaninin olur olmaz devlet çıkışı da bu işi perçinledi. Şimdi ise bir gog magog durumu sözkonusu. Kendi kitaplarına göre.. Bknz http://www.tercumanihakikat.com/arzi-mevuda-giden-yolda-gog-magog-mu/

Yani yağmurdan kaçarken doluya tutulma gibi bir durum. Tabii iş ayyuka çıkmış değil, fakat önceki neydi ki, bunca telaş çıkardı? Bakalım bu ne edecek?..

ayrıca bnz http://www.tercumanihakikat.com/yecuc-mecuc-kimdir-kim-degildir/


Rafet KÜÇÜK hakkında

1973 İstanbul doğumlu. Sinema ve ilahiyat ile ilgili.
Bu yazı Makale-Güncel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
= 3 + 6