İBRAHİM DEMİRKANIN FETÖCÜLERLE İMTİHANI

Kamudan haber verdiğini iddia eden bir site ve sitenin sahibi bizim sitemizde yayınlanan İbrahim Demirkan’a ait yazıdan yola çıkarak yazarımızı mecnun,fetocu bizide sözde bu mücadelede sayın Cumhurbaşkanının karşısında göstermeye yeltenmiş. Adı geçen yazı hemen şuracıkta olup herkes tarafından okunabilir.

GÜLENİN GÜNAHI ERDOĞANIN SEVABI OLABİLİR Mİ ?-I-

GÜLENİN GÜNAHI ERDOĞANIN SEVABI OLABİLİR Mİ ?-I-

GÜLENİN GÜNAHI ERDOĞANIN SEVABI OLABİLİR Mİ?-2. ve SON Bölüm-

GÜLENİN GÜNAHI ERDOĞANIN SEVABI OLABİLİR Mİ?-2. ve SON Bölüm-

Bu yazı FETÖ mücadelesinde İslami kimliği ve hassasiyeti olanların nasıl mücadele etmesi gerektiğine dair gayet hakperest bir yazı olup kesinlikle Cumhurbaşkanının yanında yer alan bir yazıdır ama niyet kötü olunca bu tip çarpıtmalarla insanları kandırabileceklerini zannediyorlar.

Bu internet sitesi ve sahibinin nasıl birisi olduğunu anlamak isteyenlere iki örnek vermek istiyoruz.

Birincisi Time Türkte yayınlanan ‘Değişen Fetö Yayınları’ başlıklı haber olup buradan okunabilir.Bu haberde bahsedildiği gibi MİT krizinden sonra kamudanhaber adlı bu site Cumhurbaşkanının Fetöyle mücadelesini şizofren yakıştırmasıyla küçümseyerek o tarihte cemaat denilen FETÖ yapılanmasının değirmenine su taşımakla meşguldü. Bu haberleri sildiği için malesef kendi sitesinde bulamadığınız için Timetürkten okuyunuz.
Operasyonlar sonrası değişen ‘FETÖ’ yayınları
http://www.timeturk.com/operasyonlar-sonrasi-degisen-feto-yayinlari/haber-564075

İkinci örnekte Abdurrahman Dilipak’a kızının şahsında saldırması. Dilipak’ın ‘Neden bizimde müstagriplerimiz yok çağrısı’ çerçevesinde Avrupada Hristiyan teolojisi okumak isteyen kızıyla ilgili hakaret ve iftira dolu yazısı. Bu yazıyıda o internet sitesinde bulamazsınız çünkü Dilipak’ın şu yazısından sonra sözde yalan ve tezvirat dolu haberini kaldırmak zorunda kaldı.

Cehaletin Bu Kadarı
http://www.yeniakit.com.tr/yazarlar/abdurrahman-dilipak/cehaletin-bu-kadari-19213.html

A.Dilipak’a saldırmakla caminin duvarına değil direkt içine işediğini anlayan bu zevat ısrarla Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Egitim Bir Sen’i de gerek sitesinden gerekse tiwitterden karalamaya çalışmaktadır.

Kısaca Türkiyede İslami hareketin en önemli kalelerini itibarsızlaştırarak kendi itibarını yükseltmeye çalışmaktadır. FETÖ’yle geçmişteki bu ilişkisini saklayıp bu zamana kadar FETÖ adlı oluşumu her zaman eleştiren sitemiz üzerinden prim yapmaya çalışmasını kamuoyunun vicdanına havale ediyoruz.

İbrahim Demirkan ve arkadaşlarının 15 Temmuz gecesi sabaha kadar yaptıkları mücadeleyi altta linkini verdiğimiz KURTULUŞ GECESİ VE MEMUR SEN başlıklı yazısında okuyabilirsiniz ve tüm hayatı yazdıkları herkesin gözü önünde olan birisi olarak ona yapılacak saldırıların sözde Reis’çi gözüküp Cumhurbaşkanının davasıyla zerre kadar alakası olmayan menfaatperest çetelerin işi olduğuna eminiz. FETÖ’yle uzaktan yakından alakası olmayan Milli Görüş ve Risale-İ Nur ekolünden gelen değerli yazarımız İbrahim Demirkan’ın her zaman yanındayız.

KURTULUŞ GECESİ VE MEMUR SEN
http://www.kamuexpress.com/makale/kurtulus-gecesi-ve-memur-sen-493#.WSwvgevyjIU

Selam hidayete tabi olanlara

2 thoughts on “İBRAHİM DEMİRKANIN FETÖCÜLERLE İMTİHANI

Yorumlar kapatıldı.