FATİH ALTAYLI’ YA BÜLENT AKYÜREK’TEN AÇIK MEKTUP…

Sevgili Fatih ağabey; sizi yüreğime basacak kadar seven biri değilim ama çok da kötü niyetli biri olmadığınızı biliyorum. Ben Bülent AKYÜREK. İçinizdeki Öküze Oha Deyin, Yılgın Türkler, Öğlen Namazına Nasıl Kalkılır gibi çok fazla sayıda kitabı ve okuyucusu olan bir yazarım. Son kitabımın adı: MAVİ MARMARA RİSALESİ….

Kitabım çıkalı 6 ay oldu neredeyse… Mavi Marmara Gemisi aktivistlerinin çoğu arkadaşımdır. Ben, o insanların, geminin, o günlerin kitabını yazdım…

Köşe yazınız bizleri çok üzdü. Açık konuşayım, çıktığım televizyon kanallarında santraller kilitlenmiştir hep ama ben iki yıldır televizyonlardan uzaklaştım.

Mavi Marmara 9 şehit ve birçok yaralıyla döndü fakat arkadaşlarım kimsenin adamı değillerdir. 15 MAYIS GÜNÜ Haber Türk Gazetesi’ndeki “2. SEFERİN TAM ZAMANIDIR” yazınıza istinaden tövbemi bozup “TEKE TEK” programınıza konuk olmak istiyorum.

Telefon numaramı daha önce programınıza çıkardığınız Esra Elönü veya Ahmet Hakan Coşkun’dan alabilirsiniz. Veya www.bulentakyurek.org’ a mail atarsanız görüşürüz. İnanın ben bağımsız bir yazarım, kellemi koltuğa alıp geleceğim oraya. Niye mi? Yüzyılın yiğitlerine dil uzattınız diye…

Cevabınızı bekliyorum.
BÜLENT AKYÜREK

ibrahimdemirkan

1972 Ankara doğumlu. Ankara İlahiyat mezunu. MEB'de öğretmen. EĞİTEK TV'de yapımcı ve yönetmen.

2 thoughts on “FATİH ALTAYLI’ YA BÜLENT AKYÜREK’TEN AÇIK MEKTUP…

  • 18/05/2011 tarihinde, saat 22:26
    Permalink

    daha güzel yazılar bekliyoruz

  • 12/06/2011 tarihinde, saat 16:13
    Permalink

    AK YÜREĞİYLE BÜLENT ABİ FATİH’İ MEMLEKETİ OLAN ALTAY DAĞLARINA FIRLATIR. FATİH ALTAYLI DA DAĞDAN GELMİŞ BAĞDAKİNİ KOVMAYA ÇALIŞIYOR HERHALDE. ALTAY DAĞLARINA GÖNDERİLMESİ BÜLENT ABİNİN ELİNDEN OLACAK GİBİ. HADİ HAYIRLISI.

Yorumlar kapatıldı.