buy Instagram followers

CEKİCEN GİDİCEN GEOVİSİTE DENEN UCUBE SİTEDEN..

 

FOTOVİDEOKOM’UN BUGÜNKİ GOOGLE ARAMA LİSTESİ.. CEKİCEN Mİ?.. SOYADI DA GİDİCEN HERHALDE CEKİCEN GİDİCEN..  

VE GELELİM ASIL MESELEYE..

DİKKAT EDERSENİZ BUGÜNKİ LİSTE BİR BAŞKA DİZAYN OLARAK. BUGÜNE KADAR GOGILA YAZILANLAR BÖLÜMÜNDE ÖZELLİKLE, GEOVİSİTE DENEN O ÖLÜSOYUCU SİTEDEN ALIYORDUK KEYWORDSLERİ. (GOGIL ARAMADAN SİTENİZE TIKLANMASINA VESİLE OLAN KELİMELER)

ŞİMDİ DEĞİŞTİ. MESELEYE GELİNCE..

SİTEMİZDE BİR İKİ AYDIR BİR PROBLEM VARDI. ÖZELLİKLE İNTERNET EXPLORERDAN SİTEYE GİRİLİNCE BİR ŞEYE TIKLADIĞINIZ ANDA TRAVİAN ADLI OYUNUN REKLAMI AÇILIYORDU.

PROBLEMİ ÇÖZMEK İÇİN SİTENİN BAKMADIĞIMIZ YERİ KALMADI. AMA OLMUYORDU. HERŞEYİ DENEDİK VE MEĞER BU GEOVİSİTE DENEN UCUBE SİTEDEN KAYNAKLANIYORMUŞ BU REKLAM OLAYI.

GEOVİSİTE BİR İKİ YILDIR İSTATİSTİKLERİMİZİ TUTUYOR, TERCÜMANI AHVAL VE FOTOVİDEOKOMUN YANİ. ADAMLARIN DA LİNKİ SİTELERDE DURUYOR BUNA KARŞILIK.

AMA YOO BİZ BİLE SİTEMİZE REKLAM ALMAZKEN BU UCUBE SİTE SAYESİNDE HEM DE MECBURİ REKLAMA MUHATAP OLDUK. BİZ VE OKURLARIMIZ TABİİ.. HERHANGİ BİR ŞEYE TIKLAYINCA REKLAM AÇILIYOR ÇÜNKÜ.

GEOVİSİTE İKİ YILLIK İSTATİSTİĞİMİZİ ÇÖPE ATMAYACAĞIMIZI DÜŞÜNEREK RAHATLIKLA BU EMPOZEYE GİRMİŞ DEMEK Kİ. NE BİR HABER VERMEK SÖZKONUSU. TAM BİR EMRİVAKİ.. KAYNAĞI BULANA KADAR CANIMIZ ÇIKTI.. VE BULUR BULMAZ DA LİNKİ KALDIRDIK. İSTATİSTİK Mİ?.. SIFIRDAN BAŞLASIN. O KADAR DA İSTATİSTİK MANYAĞI DEĞİLİZ.

LAKİN DİĞER İNSANLARA BİR UYARI. EĞER GEOVİSİTEDEN FAYDALANIRSANIZ “İLERİDE” BAŞINIZA GELMESİ ÇOK MUHTEMEL BİR DURUM BU ÇÜNKÜ.

Rafet KÜÇÜK

1973 İstanbul doğumlu. Tefsir ve dinler tarihi ile ilgili.

CEKİCEN GİDİCEN GEOVİSİTE DENEN UCUBE SİTEDEN..” için bir yorum

  • 07/09/2011 tarihinde, saat 02:46
    Permalink

    Dediğin gibi bende diyordum nerden falan tüm kodlara baktım sonra anladım ki geovisite ben kaldırmadım valla dediğin gibi istatistik falan online olanlar 2 yıllık veri var içinde her ne kadar google analytics veri sağlasada bana kaldırma düşüncesinde değilim hala ne yapalım el mecbur…

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*
= 5 + 7

Facebook hesabımız Twitter Hesabımız